Partneři projektu

logo az

Občanské sdružení „A-Z Jižní Čechy“ založené v roce 2010  si vytklo za cíl podporu regionální kultury a vzdělávání. Své aktivity směřuje na projekty o divadelní kultuře, na presentaci výsledků badatelských prací doma i v zahraničí, popularizaci vědy nebo též na výstavní a publikační činnost.

logo akustika

Firma Studio D - akustika byla založena v roce 1990 Firma provádí měření hluku, neprůzvučnosti, doby dozvuku, určování akustického výkonů zdrojů zvuku, zpracovává hlukové studie a projekty (hlukové mapy, hluk z dopravy, průmyslových objektů, optimalizace akustických podmínek interiérů, akustika nahrávacích studií, divadel, koncertních sálů, kin, apod.). Dále navrhuje akustické úpravy (odhlučnění, vylepšení akustičnosti prostorů, snížení hluku, dodávky akustických materiálů, sylomer)

www.akustikad.com

logo qsun

Q SUN photo & design - firma založena v roce 1995. Firma je zaměřená především na fotografickou, grafickou a publikační činnost. V oboru fotografie se Ladislav Pouzar věnuje jak technické tak na výtvarné fotografii. Má za sebou množství výstav doma i zahraničí a jeho fotografie zdobí desítky knih. Po roce 2009 firma rozšířila své aktivity v oblasti designu a DTP.

www.pouzar.cz